Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

POKRAČOVAT V NÁKUPU
HLAVNÍ MENU


NAŠE DALŠÍ OBORY


ZOBRAZIT HLAVNÍ KATEGORIE
Blog / články

O firmě

Když se z koníčku stane práce…

 

 

Tak nese to nejkrásnější ovoce! A pevně věříme, že to je přesně náš případ. Společnost Hacker Model Production se výrobě nejrůznějších modelů věnuje už 30 let. Tedy od chvíle, co se vášnivý modelář Karel Hacker rozhodl, že ze svého koníčku udělá zároveň i svoje živobytí.

 

Začínal s letadly. Nejprve je vyráběl s tátou v garáži a už tehdy si začali budovat jméno i v zahraničí, to když jako jedni z prvních přišli na trh s modely ARF, tedy s modely, které jsou po rozbalení téměř připraveny k letu. Pak se přestěhovali do pronajatých prostor, protože jim garáž začínala být malá.

 

Později se k nim přidal i syn Ondra. Právě v tandemu s Ondrou si Karel připsal úspěchy také na poli závodění kolem pylonů. Se svými modely se několikrát stali mistry světa, a dokonce mají na kontě i světový rekord.

 

V roce 2000 už musel Karel výrobu stěhovat do vlastních prostor v Řevničově, kam si dokonce po pěti letech pořídil laserovou 3D tiskárnu. Firma Hacker Model Production se díky tomu stala průkopníkem 3D tisku u nás a svou výrobu rozšířila o plastové díly na zakázku. Na tiskárně ale dokáže vyšvihnout třeba i funkční prototypy vrtaček, vysavačů nebo nárazníků.

 

Právě v Řevničově se firma zabydlela a sídlí tam dodnes. V objektu velkém 2500 metrů čtverečních už ovšem nevyrábí či neprodává jen letadla, ale také lodě nebo obaly na vše možné včetně vlastních produktů. A od roku 2019 i elektrické vláčky.

 

Když s nápadem vstoupit na vláčkový trh Karel přišel, kolegové ho měli za blázna. On si ale stál za svým. A tak vznikla Vláčkovna. Firma Hacker Model Production v rámci ní vyrábí speciální desky pro stavbu kolejiště, nájezdy, náspy a vše kolem. A samozřejmě prodává vláčky. Spousty vláčků, od těch nejmenších modelů až po zahradní železnici. Dají se řídit tabletem nebo mobilem a až na velikost jsou k nerozeznání od těch skutečných – vrčí, syčí, houkají, pískají, svítí a kouří.

 

 

Přijďte se přesvědčit na naši prodejnu a sami si to vyzkoušejte. Ostatně, kde se vám poštěstí řídit třeba takový rychlík Českých drah pod krásným modelem Bradavické školy z Harryho Pottera?


+420 313 564 381
[email protected]
Hacker Model Production a.s.
Zahradní 465, 270 54 Řevničov (mapa)
Česká republika
IČ: 63271532, DIČ: CZ63271532

OTEVÍRACÍ DOBA
PO - ČT: 9:00 - 16:00 hod.
PÁ: 9:00 - 14:00 hod.
SO: na základě telefonické dohody

Napište nám
Prosíme zadejte jméno.
Prosíme zadejte telefon.
Prosíme zadejte e-mail.
Prosíme zadejte Text
Musíte souhlasit se zpracováním údajů
Všechna práva vyhrazena © Hacker Model Production a.s. | Cookies
Tvorba systému: InGenius Webdesign