Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

POKRAČOVAT V NÁKUPU
HLAVNÍ MENU


NAŠE DALŠÍ OBORY


ZOBRAZIT HLAVNÍ KATEGORIE
Blog / články

blog / ČLÁNKY

Micro Magic - European Championship 2024

Sdružení Micro Magic Nederland pořádá v letošním roce mistrovství Evropy v kategorii plachetnic Micro Magic. Soutěž se uskuteční v areálu High Tech kampusu v Eindhovenu, Nizozemí.

Číst více...
HAWKER HURRICANE (Jens)

Recenze stíhačky Hawker Hurricane od firmy Hacker Model Production.

Číst více...
HAWKER HURRICANE - FPV (Björn)

Chci se podělit o svou zkušenost se stavbou modelu Hawker Hurricane. Tento model, vyrobený renomovanou firmou HACKER MODEL PRODUCTION, předčil má očekávání designem, snadnou stavbou i letovými vlastnostmi.

Číst více...
SPECTRE z USA

Samokřídlo Spec Race!

Na trhu je spousta samokřídel všech velikostí a tvarů. Snadno se staví a jsou skvělá pro létání typu "vezmi a leť". Spectre bylo speciálně navrženo tak, aby splňovalo pravidla FPVWRA jako Spec Wing. To znamená, že všichni, kdo létají v této třídě, budou mít v podstatě stejné letadlo a pohonné systémy. Závody se samokřídly této kategorie jsou velmi zábavné, protože udržují nízké náklady na vybavení a soutěž je obvykle velmi těsná a vyhecovaná. Jakákoli výhoda, kterou může závodník získat, závisí na jeho dovednostech a troše štěstí!

Číst více...
Speciál SpecWing dle specifikace FPVWRA

V jiném článku jsem psal o „americké“ partě FPVWRA (FPV WingRaceAssociation) sdružující piloty létajícími s FPV samokřídly. Věnoval jsem se základním bodům pravidel a podrobněji pak specifikacím SpecWingClass, která mi přišla nejprestižnější. V závěru článku jsem si dovolil vyzvat vás, čtenáře, ke stavbě vlastního modelu této kategorie. Tak jak jste na tom? A abych si „zametl před vlastním prahem“ nemohl jsem nezkusit takové samokřídlo postavit.

Číst více...
FPV RACE COMBAT

Informace o první akci FPV RACE COMBAT. Soudě podle ohlasů, které se ke mně dostaly, to vypadá, že by se mohlo závodní pole v příští sezóně rozšířit. Snad i díky modelu RAZOR a základní myšlence, že nejde až tak o rychlost, jako vyhýbání se překážkám a být v kontaktu se soupeři. Asi mohu prozradit, že ve spolupráci s firmou Hacker připravujeme další novinky pro tuto kategorii.

Číst více...

+420 313 564 381
[email protected]
Hacker Model Production a.s.
Zahradní 465, 270 54 Řevničov (mapa)
Česká republika
IČ: 63271532, DIČ: CZ63271532

OTEVÍRACÍ DOBA
PO - ČT: 9:00 - 16:00 hod.
PÁ: 9:00 - 14:00 hod.
SO: na základě telefonické dohody

Napište nám
Prosíme zadejte jméno.
Prosíme zadejte telefon.
Prosíme zadejte e-mail.
Prosíme zadejte Text
Musíte souhlasit se zpracováním údajů
Všechna práva vyhrazena © Hacker Model Production a.s. | Cookies
Tvorba systému: InGenius Webdesign